Palič/ka Ostrava

Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dr. Martínka 1295, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost HELIO-HEM s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Svářeči, řezači plamenem a páječi.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Dr. Martínka 1395/2b, Ostrava - Hrabůvka
Kontakt telefonicky Po-Pá od 8 do 15 hod. na tel. 608 060 777, osobně po předchozí domluvě.

Paličský průkaz, manuální zručnost, pálení ruční pistolí nebo strojově.
Zaměstnanecké výhody: Stravenky.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

HELIO-HEM s.r.o.Kontaktní osoba:
Vrtělka   +420 608 060 777

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) HELIO-HEM s.r.o. (IČO 25386671), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.