šéfkuchaři v jídelně Vsetín

Plat: 15 300 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Benátky 1779, Vsetín, Zlínský

Společnost Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín hledá vhodného kandidáta na pozici Šéfkuchaři v jídelnách, menzách.

Popis pracovní pozice

ŠÉFKUCHAŘI V JÍDELNĚ
Možnost prodloužení doby určité
Požadujeme: vyučení v oboru, nutná praxe v oboru, znalost normování pro školní stravování a znalost přípravy jídel pro školu, mateřskou školu i cizí strávníky, požadujeme zdravotní průkaz, vedení kolektivu
První kontakt: telefonicky v době od 8:00 do 11:30 hod. na čísle: 575 751 014, 732 499 695 nebo e-mailem na: mostecka.jana@sosvsetin.cz

Kontakt

Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín

Kontaktní osoba:
Ing. Jana Mostecká   +420 757 751 014,732 499 695

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín o smazání nebo o opravu osobních údajů.