Senior application specialist Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 35 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Škrobárenská 511, Brno, Jihomoravský

Společnost Global IT Center, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři.

Popis pracovní pozice

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem.
Požadavky:
" Zkušenost s podporou business aplikací
" Zkušenost s SQL
Je vítáno:
" Předchozí praxe v systému SAP či jiném ERP systému (ideálně Infor)
- Administrace, údržba, podpora, troubleshooting
" Znalost procesů logistiky, procurementu, financí a obchodu
" Anglický jazyk na komunikativní úrovni
" Vysokoškolské vzdělání v technickém (ideálně IT) oboru
" Znalost francouzského jazyka výhodou
Zaměstnanecké výhody:
5 dní dovolené navíc

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckými kartami

Kontakt

Global IT Center, s.r.o.Kontaktní osoba:
Tereza Mikšíková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Global IT Center, s.r.o. (IČO 06025811), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.