Asistent/ka auditora ve smyslu předpisů komory auditorů čr České Budějovice

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pražská tř. 1247, České Budějovice, Jihočeský

Společnost BDO CB s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Účetní auditoři.

Popis pracovní pozice

Pro auditorskou kancelář v Č. Budějovicích, která je součástí mezinárodní sítě BDO (www-bdo.cz) hledáme absolventy nebo osoby s auditorskou či účetní praxí s VŠ vzděláním ekonom.směru pro práci na auditorském ověřování účetních závěrek. Místo práce většinu roku v Českých Budějovicích, občasné služební cesty v rámci ČR. Po získání praxe možnost složení auditorských zkoušek.
Zam. výhody: stravenky, klouzavá pracovní doba, odměny, týden dovolené navíc, příjemné pracovní prostředí v atraktivní lokalitě
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis emailem.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

BDO CB s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Miroslav Souček   +420 602 409 124

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BDO CB s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BDO CB s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.