Skladník/ce - elektro a spojovací materiál Brno

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: K terminálu 507, Brno, Jihomoravský

Společnost ESB Rozvaděče, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci ve skladech.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
znalost materiálu pro výrobu rozvaděčů, základní znalost PC, spolehlivost, samostatnost, dobrý zdravotní stav.
Přejímka materiálu, vychystávání materiálu dle požadavků výroby, základní práce na PC
Nástup dohodou.

Kontakt

ESB Rozvaděče, a.s.

Kontaktní osoba:
Simona Křížanová   +420 515 502 123

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ESB Rozvaděče, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ESB Rozvaděče, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.