Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před měsícem
Aktualizováno před měsícem

Společnost Dnister Profi, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Praha
KONT.:Osobní jednání po tel. domluvě 731 860 188 PO-PÁ 9-18 hod., email:dnister@seznam.cz, obchod@dvc-group.cz

Dostatečné základní vzdělání - nutná praxe, vedení lidí - dle pohovoru.
Hledáme vedoucí pro přijímání, školení, organizování, dozorování, propouštění pomocných a úklidových pracovníků, kontrolování zásob a jejich výdej, dohled nad chováním pracovníků, zametání, vysávání a mytí a leštění podlah, nábytku a jiného vybavení, úklid na stavbách po dokončení stavby.

Zam. výhody: ubytování, ochranné prostředky, pracovní oděv

Kontakt

Dnister Profi, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Radka Bergerová   +420 731 860 188,604 271 726

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Dnister Profi, s.r.o. (IČO 28477634, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.