Vedoucí školní jídelny Tábor

Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Husova 1570, Tábor, Jihočeský

Společnost Základní škola a Mateřská škola Tábor, Husova 1570 hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí provozu školních jídelen a menz.

Popis pracovní pozice

Vedoucí velké školní jídelny, příprava cca 900 obědů denně, 12 zaměstnanců, ideální požadované vzdělání s maturitou - střední hotelová škola nebo obor nutriční asistent, výuční list v oboru kuchař výhodou, praxe ve stravovacím provozu, samostatnost, řídící schopnosti.
Zaměsnanecké výhody: režim základní školy a školních prázdnin.
Kontakt emailem (zshusovata@seznam.cz)

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Tábor, Husova 1570Kontaktní osoba:
Mgr. Petr Zamrzla, ředitel   +420 605 245 477

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola a Mateřská škola Tábor, Husova 1570 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola a Mateřská škola Tábor, Husova 1570 o smazání nebo o opravu osobních údajů.