Vrátný/á Žamberk

Plat: 12 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Čs. armády 728, Žamberk, Pardubický

Společnost Cesta pro rodinu, z.ú. hledá vhodného kandidáta na pozici Vrátní.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Čs. armády č.p. 728, 564 01 Žamberk
Nepřetržitý provoz, i noční směny - pracovní doba dle dohody
Zkrácený pracovní úvazek, dle dohody
PP na dobu určitou s možností prodloužení
Požadujeme:
- spolehlivost, zodpovědnost
- schopnost samostatného rozhodování
- loajálnost
- uživatelská znalost práce na PC
- bezúhonnost
- ztotožnění s hodnotami a posláním organizace
Nabízíme:
týmovou spolupráci, pravidelnou mzdu, osobní ohodnocení, možnost vzdělávacího kurzu jednou ročně, pěkné pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity
Kontakt: osobně (Čs. armády 728, Žamberk do 29.3.2018; výběrové řízení bude určeno 4.4.2018

Kontakt

Cesta pro rodinu, z.ú.

Kontaktní osoba:
Bc. Dagmar Jansová   +420 774 621 302

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Cesta pro rodinu, z.ú. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Cesta pro rodinu, z.ú. o smazání nebo o opravu osobních údajů.