Všeobecné sestry s osvědčením Brno

Plat: 25 750 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Věstonická 4304, Brno, Jihomoravský

Společnost Domov pro seniory Věstonická, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry s osvědčením.

Popis pracovní pozice

Životopisy s průvodním dopisem zasílejte pouze písemně na e-mail: fajkosova@dsves.cz nebo na adresu Domov pro seniory Věstonická, p.o., Věstonická 1, Brno 628 00

Požadujeme:
- minimálně středoškolské zdravotní vzdělání, obor všeobecná sestra
- platné Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu dle zákona 96/2004 Sb.
- minimálně 1 rok praxe u lůžka
- organizační schopnosti, samostatné myšlení a rozhodování
- zdravotní způsobilost pro práce v nepřetržitém provozu, bezúhonnost, zodpovědnost
- spolehlivost, pečlivost, schopnost samostatné i týmové práce
Nabízíme:
Platové ohodnocení dle dosažené praxe - platová třída č. 10, zákonné příplatky, šest týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou, příjemné pracovní prostředí, možnost vzdělávání se.
Nástup možný od 1.1.2019 nebo dle dohody.