Vývojáři softwaru Praha

Plat: 23 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vyskočilova 1561, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Skype Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vývojáři softwaru.

Popis pracovní pozice

Adresa: Vyskočilova č.p. 1561/4a, Michle
Kontakt: Mejtský Miroslav, tel.: 604298953, e-mail: hlasenkavolnehomista@gmail.com
Požadavky: ukrajinština na úrovni rodilý mluvčí výhodou, bakalářské vzdělání v ooblasti mechaniky.
Zájemci nechť zašlou svůj struturovaný životopis s motivačním dopisem na výše uvedenou e-mailovou adresu.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Skype Czech Republic s.r.o.



Kontaktní osoba:
Miroslav Mejtský   +420 604 298 953

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Skype Czech Republic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Skype Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.