Zedník/ce, fasádník/ce Šenov

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vráclavská 118, Šenov, Moravskoslezský

Společnost Boldi Stav s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva).

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Ostrava a okolí
Kontakt telefonicky od 8 do 16 hod. na tel. 725 043 517 nebo e-mailem: edo@boldi.cz

Jedná se o klasické zednické práce jako zdění, omítání, zateplování, povrchové úpravy.
Nabízíme: stravenky, doprava na a z pracoviště, prémie.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Boldi Stav s.r.o.Kontaktní osoba:
Eduard Boldi, jednatel   +420 725 043 517

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Boldi Stav s.r.o. (IČO 03771997), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.