Automechanici - pomocné práce v autoservisu Frýdlant nad Ostravicí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ostravská 382, Frýdlant nad Ostravicí, Moravskoslezský

Společnost Pavel Melo hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři osobních automobilů.

Popis pracovní pozice

C04 z:23/1/2018 a:20/9/2018
Požadujeme vyučení v oboru výhodou, praxe podmínkou, nástup možný ihned, zájem o obor, spolehlivost.
Pracovní doba od 7.00 do 15.30 hod. Bližší informace u osobního pohovoru.
Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše.

Kontakt

Pavel MeloKontaktní osoba:
Pavel Melo   +420 603 171 820

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Pavel Melo (IČO 12643009), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.