Pomocní skladníci Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Praha, Hlavní město Praha

Společnost Alza.cz a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní skladníci.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Praha a Středočeský kraj
Kontaktní osoby: Jan Linhart, e-mail: Jan.linhart@alza.cz.
POZNÁMKY: Uchazeče posílejte pouze pondělky a středy v době 9:00 - 16:00 na adresu: U Pergamenky 2, Praha 7.
Pracovníci budou umisťováni v našich provozech v Praze a Středočeském kraji.
Zaměstnanecké výhody: Zaměstnanecké slevy na firemní produkty, příspěvek na stravování, volné lístky do ZOO.

Kontakt

Alza.cz a.s.Kontaktní osoba:
Jan Linhart  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Alza.cz a.s. (IČO 27082440), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.