Gumař - obsluha gumárenského kalandru Zlín

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hlavničkovo nábřeží 5655, Zlín, Zlínský

Společnost KOMPONENTY, a.s. ZLÍN hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
průměrnou fyzickou zdatnost a práci na směny
spolehlivost
práce vhodná pouze pro muže

Náplň práce:
Obsluha hnětacího zařízení na míchání pryže

Nabízíme:
práce v centru Zlína na HPP
firemní benefity
korektní zacházení

Kontakt

KOMPONENTY, a.s. ZLÍNKontaktní osoba:
Ing. Dana Pavlů  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KOMPONENTY, a.s. ZLÍN (IČO 25548221), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.