Práce u lisu pro každého - s možností ubytování ZDARMA Moravská Třebová

Lokalita pracoviště: Moravská Třebová, Olomoucký

Jednoduchá práce v lisovně plastů v Moravské Třebové, vhodné pro muže i ženy. Možnost ubytování ZDRAMA. 12h směny formou krátký - dlouhý týden.

Popis pracovní pozice

Pro českou společnost zabývající se výrobou plastových komponentů pro automobilový průmysl hledáme dlouhodobé zaměstnance na HPP.

Jde o jednoduchou manuální práci u lisu (odebírání výrobků, jejich kontrola, balení atp.). Práce je vhodná pro muže i ženy.

12ti-hod. směny formou krátký - dlouhý týden, denní/noční.

Místo výkonu práce: Moravská Třebová

Nabízíme:

  • stabilní práci v čistém prostředí
  • až 110kč čistého na hodinu
  • možnost přesčasů
  • možnost týdenních záloh
  • ubytování zdarma nebo příspěvek na vlastní bydlení 3000,-
  • příspěvek na stravu v závodní jídleně
  • zvýhodněný telefonní tarif

Požadavky: spolehlivost, manuální zručnost a chuť pracovat

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis na email sufnerova@nowwon.cz a nebo volejte 775 884 766 (pondelí – pátek 8:00-16:00).

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) NoWWoN s.r.o. (IČO 29137365), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.