Kuchař/ka Ostrava

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Musorgského 839, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost Kavárna Au Café s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Ostrava
Kontakt: telefonicky 9-15 hod.

Benefity: personální jídla, nové zkušenosti, práce v příjemném kolektivu, práce v čistém prostředí.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Kavárna Au Café s.r.o.Kontaktní osoba:
Pavel Konečný   +420 737 245 887

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Kavárna Au Café s.r.o. (IČO 47307129), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.