Uklízeč/ka Písek

Inzerát z úřadu práce
Plat: 2 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Obchodní 2598, Písek, Jihočeský

Společnost Tomáš Mizera, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní uklízeči a pomocníci.

Popis pracovní pozice

DOHODA O PRACOVNÍ ČINNOSTI
Náplň práce:
- úklid prostoru obchodů s potravinářským zbožím.
Pracovní doba: dohodou
Požadavky: bez zdravotních omezení
Místo výkonu práce dle zakázek firmy buď na adrese Písek Pražská 286 nebo Písek Obchodní 2598.
První kontakt pí. Eva Stuchlá tel. 604 949 129 nebo email: eva.samet@seznam.cz NIKOLIV osobně.

Kontakt

Tomáš Mizera, s.r.o.Kontaktní osoba:
Eva Stuchlá   +420 604 949 129

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Tomáš Mizera, s.r.o. (IČO 26811685), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.