Pomocná síla Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 350 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dlouhá 707, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Bubi&Mari s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocníci v kuchyni.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Dlouhá č.p. 707/22, 110 00 Praha 1
kontakt: Lovrekovic Marin, e-mail: lovrekovic@seznam.cz
ŘP sk. B,C,E
flexibiliní pracovní nasazení, schopnost pracovat v kolektivu a zvládat stresové situace

Kontakt

Bubi&Mari s.r.o.Kontaktní osoba:
Marin Lovrekovic  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Bubi&Mari s.r.o. (IČO 03794849), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.