řidiči/dělníci/strojníci Rájec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Rájec, Olomoucký

Společnost BITUNOVA, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů).

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce celá ČR, nákladové středisko Rájec.
ŘP sk. B,C (C+E a T výhodou). Profesní průkaz, ADR a průkaz strojníka (výhodou). Praxe v řízení nákladních aut min. 2 roky.
Hledáme řidiče/dělníky pro výstavbu a opravu pozemních komunikací.
Nabízíme: Dovolená navíc, vý-konnostní prémie. Nepravidelná pracovní doba dle domluvy.
Kontakt: telefonicky Po-Pá od 8:12:00 hod., e-mailem.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

BITUNOVA, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Pavel Kurečka, kontakt   +420 602 768 123

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BITUNOVA, spol. s r.o. (IČO 49433601), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.