Operátor/ka specialista final-pack Kladno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 21 577 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Billundská 2757, Kladno, Středočeský
Vloženo před měsícem
Aktualizováno před měsícem

Společnost MONTO, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená.

Popis pracovní pozice

Popis vykonávané činnosti:
- vést/koordinovat tým (16-25) operátorů a specialistů v rámci jedné výrobní/balící linky s cílem dosažení hodinových norem/výstupů s dodržením požedavků kvality a zásad BOZP,
- eskalace na nadřízeného/teamleadera v případě problému.

Požadovaná praxe - praxe s vedením malého výrobního týmu nebo praxe s obsluhou technických strojů a zařízení velkou výhodou.

Další požadavky:
- organizační a komunikační schopnosti,
- ochota a schopnost se rychle učit novým věcem,
- schopnost práce pod tlakem/zvládání stresu a krizových situací (řešení mezilidských problémů),
- schopnost týmové práce,
- anglický a srbský jazyk komunikativně - velkou výhodou.

Nabízíme:
- možnost stravování na pracovišti v ceně 14 Kč, možnost koupě výrobků za zvýhodněnou cenu.

Kontakt

MONTO, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Pavel Trachta  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MONTO, s.r.o. (IČO 25185799, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.