Vedoucí směny Havlíčkův Brod

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nádražní 72, Havlíčkův Brod, Vysočina

Společnost JPServis, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí pracovních týmů v prodejnách.

Popis pracovní pozice

- příjem a doplňování zboží, kotrola cen a záruční doby, práce s kasou, hmotná zodpovědnost, inventury, úklid
- otevírací doba PO-NE 06-21 hodin
Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Kontakt

JPServis, a.s.Kontaktní osoba:
Dagmar Pavúčková   +420 720 078 830

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) JPServis, a.s. (IČO 26431068), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.