Seřizovač/ka tkalcovských stavů Hlinsko

Inzerát z úřadu práce
Plat: 22 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Husova 26, Hlinsko, Pardubický

Společnost Technolen technický textil s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha tkacích a pletacích strojů.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Husova 26, 539 01 Hlinsko
Pracovní poměr na dobu určitou, později neurčitou.
PRACOVNÍ NÁPLŇ: Obsluha a seřizování tkalcovských stavů.
POŽADAVKY: Manuální zručnost, schopnost pracovat ve směnném provozu, spolehlivost. Praxe v oblasti textilní výroby vítána.
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, stravenky, roční, půlroční bonus
První kontakt prosím učiňte na výše uvedené e-mailové adrese, telefonicky mezi 8:00-15:00 nebo osobně po-pá 12:00-15:00hod.

Kontakt

Technolen technický textil s.r.o.Kontaktní osoba:
Ivana Latislavová, personalista   +420 469 364 259

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Technolen technický textil s.r.o. (IČO 60914084), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.