Truhlář/ka (příp. podlahář/ka, tesařk/ka) Svratka

Inzerát z úřadu práce
Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Libušina 50, Svratka, Vysočina

Společnost Dubové řezivo s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Tesaři a stavební truhláři.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Raná 112
POŽADAVKY: Samostatnost, ŘP. sk. B výhodou.
Možnost služebního auta
První kontakt prosím učiňte na výše uvedeném telefonním čísle.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Dubové řezivo s.r.o.Kontaktní osoba:
Radek Kunc   +420 720 107 774

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Dubové řezivo s.r.o. (IČO 04333641), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.