Malíři - natěrači - sádrokartonáři Frýdek-Místek

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Frýdek-Místek, Moravskoslezský

Společnost Real Perfekt Pro s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Malíři (včetně stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři.

Popis pracovní pozice

A11 z:29/3/2018 a:19/11/2018
Práce na dobu určitou, s možností následného prodloužení na dobu neurčitou. V případě zakázek mimo FM, odvoz zajištěn.
Pracovní doba pondělí až pátek, víkendy dle domluvy. Požadujeme praxi, vyučení v oboru výhodou. ŘP sk. B výhodou.
Kontakt emailem uveden viz výše.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Real Perfekt Pro s.r.o.Kontaktní osoba:
Vladimír Hejl  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Real Perfekt Pro s.r.o. (IČO 03416089), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.