řidič/ka Kopřivnice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 174, Kopřivnice, Moravskoslezský
Vloženo před 17 dny
Aktualizováno před 16 dny

Společnost Chovtrans spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel.

Popis pracovní pozice

z: 4.4.2018, a: 26.11.2018 souhlas se zaměstnaneckými kartami
Osobní kontakt - Po: 9-12h na adrese Trojanovice , Doly OKD (vedle vrátnice)
Hledáme řidiče sk. C+E, příspěvek na dopravu.
Inf. Zájemci posílejte svůj životpis na email chovtrans@centrum.cz, nebo tel.: 604 298 030

Kontakt

Chovtrans spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Ivo Polášek   +420 604 298 030

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Chovtrans spol. s r.o. (IČO 25846744, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.