Fyzioterapeut Benešov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Žižkova 2040, Benešov, Středočeský

Společnost Jiří Fiala hledá vhodného kandidáta na pozici Fyzioterapeuti bez osvědčení.

Popis pracovní pozice

CZ ISCO 3255
Pracoviště Benešov
První kontakt emailem.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Jiří FialaKontaktní osoba:
Mgr. Jiří Fiala  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Jiří Fiala (IČO 88740528), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.