Automechanici - nákladní vozidla Frýdek-Místek

Inzerát z úřadu práce
Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Slezská 2766, Frýdek-Místek, Moravskoslezský

Společnost Lesostavby Frýdek-Místek a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři nákladních automobilů.

Popis pracovní pozice

A16 z:12/4/2018 a:10/12/2018
Vyučení nebo praxe v oboru výhodou. ŘP sk. B výhodou. Pracovní doba - ranní směna 6.00-14.00 hod.
Nabízíme 5 týdnů dovolené, roční odměny.
Kontakt e-mailem viz výše.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Lesostavby Frýdek-Místek a. s.Kontaktní osoba:
Radek Uher   +420 602 704 394

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Lesostavby Frýdek-Místek a. s. (IČO 45193118), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.