PRODUCTION BUSINESS UNIT MANAGER Šenov u Nového Jičína

Světelná technika

Lokalita pracoviště: Šenov u Nového Jičína, Moravskoslezský

Popis pracovní pozice

POPIS ČINNOSTI:

·         vedení a organizace výrobního týmu a výrobních úseků

·         zodpovědnost za plnění cílů svěřeného úseku

·         komunikace s interními a externími partnery

·         řízení a zodpovědnost za plnění ukazatelů výrobních středisek

·         zodpovědnost za dodržování zásad BOZP a PO na pracovišti

·         řízení proškolování pracovníků

·         řízení a zodpovědnost za výsledky ekonomického hospodaření

POŽADUJEME:

·         VŠ vzdělání technického směru (strojní nebo elektrotechnické výhodou)

·         praxe na obdobné pozici podmínkou

·         znalost nástrojů štíhlé výroby (5S, Kaizen, SMED, atd.) podmínkou

·         komunikativní znalost anglického jazyka

·         zkušenosti s vedením lidí

·         schopnost týmové práce, organizační schopnosti

·         komunikativnost, flexibilita, odpovědnost, spolehlivost

NABÍZÍME:

·         zajímavou práci na závodě světelné techniky v Šenově u Nového Jičína

·         motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém

·         nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, 5 týdnů dovolené, sick days, příplatky na stravování, příspěvek na životní a penzijní připojištění a další)

·         možnost odborného a kariérního růstu

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997

Kontakt

PRAGMA personální agentura s.r.o.

tř. Kosmonautů 989/8
77900 Olomouc
Česká republika

Kontaktní osoba:
Sylva Valentová   734752997

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost o smazání nebo o opravu osobních údajů.