Přijmeme Ergoterapeuta Zelený pruh

Skupina MEDICON, největší provozovatel ambulantních zařízení v Praze, poskytující vyjma kompletního spektra ambulantních specializací také následnou, domácí a jednodenní chirurgickou péči, do svého týmu přijme kolegu/kolegyni na pozici ERGOTERAPEUT.

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Zelený pruh, Hlavní město Praha

Popis pracovní pozice

Co Vás čeká?

      samostatně navrhovat a sestavovat program ergoterapie pro jednotlivé diagnózy pacientů

vést individuální i skupinové terapie

      spolupracovat s fyzioterapeuty, logopedy a ostatním ošetřovatelským personálem

Co Vám nabízíme?

·         zaměstnání na plný úvazek na pracovišti Poliklinika Zelený pruh

·         možnost dalšího odborného vzdělávání

·         5 týdnů dovolené

·         stravenky

·         příspěvek na vzdělávací akce

 Požadavky:

·         odbornou způsobilost k výkonu povolání ergoterapeuta dle zák. č.96/2004 Sb.

·         nadšení pro samostatnou a kreativní práci

·         flexibilitu a schopnost si svou práci dobře zorganizovat

Kontakt

Medicon a.s.

Antala Staška 1670/80
14046 Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Mgr. Lucie Eliáš, DiS.   724576888

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Medicon a.s. (IČO 28463293), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.