Pracovník/nice v sociálních službách Ústí nad Orlicí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 160 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Cihlářská 761, Ústí nad Orlicí, Pardubický

Společnost Domov důchodců Ústí nad Orlicí hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU: Cihlářská 761, Ústí nad Orlicí, 562 01
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ: přímá péče o uživatele, provádění základních denních činností u osob se sníženou mírou soběstačnosti
PRACOVNÍ DOBA: nepřetržitý provoz
KONTAKT: Bc. Karolína Staňková, Dis., telefonicky nebo email

Kontakt

Domov důchodců Ústí nad OrlicíKontaktní osoba:
Bc. Karolína Staňková, Dis   +420 734 186 395

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Domov důchodců Ústí nad Orlicí (IČO 70857130), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.