Terénní pracovník - pracovník v sociálních službách Krásná Lípa

Plat: 18 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Křižíkova 918, Krásná Lípa, Ústecký

Společnost CEDR - komunitní spolek hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti sociální práce.

Popis pracovní pozice

Požadavky:
- znalost práce s Word, Excell
- pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
- vzdělání pracovníka v sociálních službách výhodou
Pracovní náplň
- Vyhledává potenciální uživatele služby v jejich přirozeném prostředí.
- Navazuje kontakt s potenciálním uživatelem a informuje ho o možnostech a podmínkách sociální služby, kterou nabízí.
- Mapuje situaci uživatele, včetně podmínek, v nichž žije, a včetně dostupných zdrojů, které je možné využít při řešení jeho problému.
- Pracuje s uživatelem na formulaci zakázky, přičemž způsob této formulace a úroveň jejího propracování závisí na konkrétní životní situaci uživatele a jejím kontextu.
- Plánuje s uživatelem jednotlivé kroky spolupráce v rámci dojednané zakázky.
Místo vhodné i případně pro OZP
Kontakt: e-mailem

Kontakt

CEDR - komunitní spolekKontaktní osoba:
Miroslav Řebíček  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) CEDR - komunitní spolek (IČO 26590735), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.