Farmář/ka Lípa nad Orlicí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 24 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 60, Lípa nad Orlicí, Královéhradecký

Společnost Farma u řeky Orlice s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Farmáři samozásobitelé ve smíšeném hospodářství.

Popis pracovní pozice

Kontakt telefonicky nebo zasláním životopisu na e-mail tomasdajcar@farmaurekyorlice.cz.
- ŘP sk. "B" + "T" podmínkou
- ŘP sk. "C", "E" výhodou
- polní práce se zvířaty (skot)
- praktická zkušenost s polními pracemi
- základní znalost zemědělské techniky
- samostatnost i práce v kolektivu
- nástu možný ihned.

Kontakt

Farma u řeky Orlice s.r.o.Kontaktní osoba:
MUDr. Tomáš Dajčár, jednatel   +420 776 145 656

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Farma u řeky Orlice s.r.o. (IČO 28826574), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.