Specialista/-ka obchodního oddělení Stará Paka

Inzerát z úřadu práce
Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 9, Stará Paka, Královéhradecký

Společnost JVM metal s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií).

Popis pracovní pozice

SPECIALISTA/-KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ
V případě zájmu volejte na tel.: 731 829 144 nebo zasílejte životopisy na email: projekty@jvmmetal.cz nebo se dostavte přímo do sídla firmy Brdo 9, Stará Paka.
Sháníme do našeho teamu specialistu/-ku obchodu.
Náplň práce:
- komunikace s novými i potencionálními zákazníky a dodavateli
- vytváření newsletterů a reklam
- příprava podkladů
- zasílání cenových kalkulací
- hledání nových obchodních příležitostí

Požadujeme:
- zkušenosti s obchodem
- znalost PC, Word, Excel,
- znalost práce s programy pro editaci obrázků a fotek
- moderní přístup
- samostatnost
- technické znalosti a zkušenosti výhodou
- znalost cizích jazyků minimálně AJ, NJ výhodou

Nabízíme:
-Zázemí rodinné firmy
-Dlouhodobé stálé zaměstnání
-Flexibilní pracovní dobu
-Stravenky
-Provize z prodeje
-Zajištění dopravy

-Šikovného člověka rádi zaučíme

-Kancelář a sídlo firmy - Brdo 9, Stará Paka

Kontakt

JVM metal s.r.o.

Kontaktní osoba:
Lukáš Vancl   +420 731 829 144