Pracovník pro udržování čistoty a pořádku na dílně

Prodejna motocyklů, čtyřkolek, moto-příslušenství, servis čtyřkolek a motocyklů

Lokalita pracoviště: Liberecký
Vloženo před 9 měsíci

Muž. Praxe (zkušenosti) výhodou - není nutností. Zaškolíme!Požadujeme pracovitost, spolehlivost, samostatnost, bezúhonnost, ochotu sezdokonalovat, loajalita, ZODPOVĚDNOST, časová flexibilita. ŘP výhodou.

Popis pracovní pozice

Náplň práce

  • Úklidové práce v servisu motocyklů a čtyřkolek (mytí strojů, úklid a udržování pořádku a čistoty,podpora chodu dílny, rozvozy, atd ...). Možnost platového i profesního růstu.Pracoviště Liberec. 

Požadujeme

  • Muž. Praxe (zkušenosti) výhodou - není nutností. Zaškolíme!Požadujeme pracovitost, spolehlivost, samostatnost, bezúhonnost, ochotu sezdokonalovat, loajalita, ZODPOVĚDNOST, časová flexibilita. ŘP výhodou.


Nabízíme:

Pracovní poměr na dobuneurčitou. Firemní benefity. Férové jednání.

Kontakt

Outdoor Liberec s.r.o.

Kontaktní osoba:
Adéla Zámečníková   774940104

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Outdoor Liberec s.r.o. (IČO -, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na spravnykrok.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.