řidiči autobusu Dolní Podluží

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 246, Dolní Podluží, Ústecký

Společnost Aleš Hemelík hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají.

Popis pracovní pozice

Jedná se o svoz zaměstnanců v oblasti Štětí, Roudnice nad Labem, Mělník, Libochovice.

Požadavky:
Praxe jako řidič nejméně 3roky, ŘP sk."D",profesní průkaz, zdravotní způsobilost.
Nabízíme práci jako řidič autobusu pro zvláštní linkovou dopravu - svoz zaměstnanců.

Kontakt: telefonicky Po-Pá čas:9:00-12:00, e-mailem

Kontakt

Aleš HemelíkKontaktní osoba:
Aleš Hemelík   +420 723 470 766

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Aleš Hemelík (IČO 75458471), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.