Ostatní uklízeči/-čky a pomocníci/-ce Libáň

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Komenského 30, Libáň, Královéhradecký

Společnost PRODUCTION AUTOMOTIVE spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní uklízeči a pomocníci.

Popis pracovní pozice

OSTATNÍ UKLÍZEČI/-ČKY A POMOCNÍCI/-CE
Jedná se o krátkodobé zaměstnání.
Požadujeme dobrý zdravotní stav, odpovědnost, samostatnost, flexibilitu a zručnost.
Pozice je vhodná i pro cizince.

V případě zájmu kontaktujte Mgr. Lilianu Hajdejčukovou na e-mailové adrese info@ospro-production.com, telefonním čísle : +420 775 588 928, +420 775 381 780 hajdejcukova@ospro.cz.

Kontakt

PRODUCTION AUTOMOTIVE spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Mgr. Liliana Hajdejčuková   +420 775 588 928,+420 775 381 780

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PRODUCTION AUTOMOTIVE spol. s r.o. (IČO 05318106), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.