Podláři Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Praha, Hlavní město Praha

Společnost JIKA-podlaháři, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Podlaháři (kromě parketářů).

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Praha
Kontaktní osoba: Veronika Opelková, tel: 734 338 530, e-mail: prodejna@podlahypraha.cz

Upřesňující informace/požadavky:
Požadujeme - spolehlivost, týmovou práci, časovou flexibilitu, schopnost vedení týmu pracovníků, profesionální vystupování.
Nabízíme - pravidelné vzdělávání, zaměstnanecké benefity.

Kontakt

JIKA-podlaháři, s.r.o.Kontaktní osoba:
Veronika Opelková   +420 734 338 530

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) JIKA-podlaháři, s.r.o. (IČO 26439743), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.