Prodavač/ka Ludgeřovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 82 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Markvartovická 1047, Ludgeřovice, Moravskoslezský

Společnost TEMPO, obchodní družstvo hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači v prodejnách.

Popis pracovní pozice

Nástup možný dle dohody,do funkce zaučíme, praxe v obrou výhodou.
Životopis se souhlasem ůžívání osobních údajů pro pracovně-právní účely zasílejte na email: hlubkova@odtempo.cz

Kontakt

TEMPO, obchodní družstvoKontaktní osoba:
Bc. Gabriela Schönová   +420 553 697 309

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) TEMPO, obchodní družstvo (IČO 00032417), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.