Projektant - technické zařízení budov Letovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pražská 870, Letovice, Jihomoravský

Společnost KORDO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Pražská 870, 679 61 Letovice.
Vzdělání - min. ÚSO s maturitou. ŘP sk. B.
První kontakt telefonicky v době 7.00-15.00 hod na č. 602 121 568 nebo e-mailem na adrese: kordo@kordo.cz

Kontakt

KORDO s.r.o.Kontaktní osoba:
Jitka Pospíšilová, jednatelka   +420 602 121 568

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KORDO s.r.o. (IČO 63475537), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.