Technik Hranice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nádražní 878, Hranice, Olomoucký

Společnost PKD PROJEKT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici přístrojů, strojů a zařízení v ostatních průmyslových oborech.

Popis pracovní pozice

Nástup možný ihned.

Náplň práce:
Jedná se o servisní a montážní práce VZT zařízení.

Požadujeme:
Je tedy nutný dobrý zdravotní stav pro práci ve výškách.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na email: projekce@pkdprojekt.cz;
- telefonicky (8,00 - 14,30 hod.) na čísle 775 564 858 - Ing. Tomečková

Kontakt

PKD PROJEKT s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Mirka Tomečková   +420 775 564 858

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PKD PROJEKT s.r.o. (IČO 03889530), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.