Seřizovači Frýdlant nad Ostravicí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 139 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Frýdlant nad Ostravicí, Moravskoslezský

Společnost PV-Czech, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích).

Popis pracovní pozice

C04 a:21/11/2018
Životopis zaslat e-mailem: petra.michalcova@culobel.cz a do předmětu uvést "Seřizovači".
Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- manuální zručnost
- pracovitost, spolehlivost, důslednost
- ochotu učit se novým věcem.
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Zaměstnanecké výhody:
- příspěvek na stravování - stravenka 90 CZK, měsíční bonus, 25 dní dovolené.
Bližší informace na www.culobel.com

Kontakt

PV-Czech, s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Petra Michalcová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PV-Czech, s.r.o. (IČO 25889699), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.