Projektant/ka Ostrava

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vítkovická 1994, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři projektanti budov.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Vítkovická 22, Moravská Ostrava, 70200
Kontakt: Svoje CV a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu: KremenkovaL@fsc-ov.cz

Upozorňujeme na skutečnost, že budeme kontaktovat pouze uchazeče, kteří splní výše uvedené požadavky.

Náplň práce:
-vypracování projektové dokumentace
-provádění kontrol, posuzování a korektury projektů a dokumentací
-provádění stavebně technického průzkumu
-provádění autorského nebo technického dozoru nad realizací stavby
-řízení příslušných odborných a montážních prací
-organizace, řízení, provádění a účast na přejímce projektů včetně subdodávek

Požadujeme:
-SŠ/VŠ vzdělání v oblasti elektrotechnického směru výhodou
-znalost práce s AutoCAD, případně s jinými CAD programy
-znalost práce na PC
-výborné komunikační dovednosti, příjemné vystupování
-iniciativu, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost
-trestní bezúhonnost
-řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme:
-stabilní zázemí největší poradenské společnosti v ČR v oblasti ochrany osob, majetku, informací a služeb bezpečnostního managementu
-vedení a zaškolení do produktů v oblasti projekce systémů technické ochrany (STO)
-pravidelnou účast na odborných seminářích a konferencích
-odpovídající platové podmínky
-kariérní růst a další rozvoj ve společnosti
-notebook a mobilní telefon
-příjemný pracovní kolektiv
-2 dny sick days
-2 dny dovolené navíc
-stravenky

Kontakt

F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s.

Kontaktní osoba:
Lucie Křeménková

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s. (IČO 25884646), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.