Kuchař/ka Hranice

Plat: 16 400 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Studentská 1384, Hranice, Olomoucký

Společnost SCOLAREST - zařízení školního stravování spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

Nástup možný IHNED. Pracovní doba: pondělí - pátek.

Požadujeme:
praxi v oboru; spolehlivost; samostatnost při přípravě pokrmů

Nabízíme:
3 dny volna za plnou mzdu v době nemoci, 2 dny dovolené nad rámec čerpání, pravidelná odměna při aktivní účasti na všch naplánovaných směnách v měsíci, zvýhodněné stravování.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na email: zr.7650@scolarest.cz;
- telefonicky (6,00 - 14,00 hod.) na čísle 731 438 268 - p. Polnischová

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

SCOLAREST - zařízení školního stravování spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Petra Polnischová   +420 731 438 268

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SCOLAREST - zařízení školního stravování spol. s r.o. (IČO 25607341), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.