Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) Ostrava

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 28. října 68, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost EVD SPOLEK CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva).

Popis pracovní pozice

ZZ
Kontakt telef.:Po-Pá 9-14h
Samostatnost, pečlivost, zodpovědný přístup k práci, výborná docházka, nástup ihned.
Příspěvek na dopravu, ubytování, docházkový bonus.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

EVD SPOLEK CZ s.r.o.Kontaktní osoba:
Petro Pyrozhuk   +420 608 811 724

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) EVD SPOLEK CZ s.r.o. (IČO 28594878), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.