Zootechnik Čikov

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 75, Čikov, Vysočina

Společnost NIVA - ČIKOV, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zootechnici.

Popis pracovní pozice

Doba určitá za nemoc.
Možnost zkráceného úvazku.
Praxe nutná.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

NIVA - ČIKOV, s.r.o.Kontaktní osoba:
Jana Pavlíčková   +420 604 988 718;566 547 204

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) NIVA - ČIKOV, s.r.o. (IČO 49450794), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.