Specialista/-ka zákaznické linky - reklamační technik/-čka Jaroměř

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Náchodská 118, Jaroměř, Královéhradecký

Společnost Luboš Kosinka hledá vhodného kandidáta na pozici Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.

Náplň práce: vyřizování příchozích hovorů a e-mailů zákazníků; řešení zákaznických otázek spojených s využíváním produktů a služeb; předvídat a předcházet případným stížnostem a nepříjemným zákaznickým situacím; přijímání zboží od zákazníků k reklamačnímu řízení, přijímání zboží za účelem odstoupení od kupní smlouvy; vyřizování reklamací s dodavateli zboží; práce s FS Pohoda, fakturace s FS Pohoda.

Požadavky: přátelské jednání se zákazníky, odpovědnost, spolehlivost a pečlivost, uživatelská znalost práce s výpočetní technikou, základní znalost AJ a PJ, flexibilita, ochota učit se novým věcem, dobré komunikační schopnosti, rychlé psaní na PC.

Zaměstnavatel nabízí: příjemné pracovní prostředí a kolektiv, příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji, možnost vzdělávání a prostor pro osobní a profesionální růst, velmi dobré mzdové ohodnocení a motivační bonus dle plnění individuálních výsledků na měsíční bázi.

Zájemce prosíme, aby zasílali svůj životopis na e-mail: prace@eoshop.cz

Kontakt

Luboš Kosinka

Kontaktní osoba:
Mervart Jan, Kosinka Luboš

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Luboš Kosinka (IČ 73857360), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČ: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.