Poradce zákaznického servisu Praha 5

COFIDIS s.r.o. je mezinárodní finanční společnost s dlouholetou tradicí v poskytování úvěrů na dálku, založená ve Francii v roce 1982 a na trhu v České republice působící od roku 2004.

Lokalita pracoviště: Bucharova 1423/6, Praha 5, Hlavní město Praha
Vloženo před 8 měsíci

Miluješ telefonování, jsi zvídavý/á a rád/a odpovídáš na otázky? Tak tohle by mohla být práce právě pro TEBE. Na pasivní linku v oddělení zákaznického servisu volají stávající i potencionální noví klienti se svými dotazy. My jim na ně odpovídáme, hledáme optimální řešení a nabízíme produkty, které nejlépe vyhovují jejich požadavkům. Co to tedy znamená? Že my klientům nevoláme, oni volají nám.

Popis pracovní pozice

Co tě na tomto oddělení čeká?

* Odpovídání na dotazy klientů - např. jaké doklady jsou potřeba k poskytnutí úvěru, k sepsání žádosti o úvěr, podmínky využití partnerské půjčky, možnosti navýšení a financování úvěru apod.

* Hledání optimálního řešení a nabízení našich produktů. Tímto si můžeš zajistit další bonusy

* Krátký zápis o zodpovězených telefonátech do interní databáze

* Nesmírně milá a lidská šéfová, která má u nás již 10 let zkušeností

* Prima parta lidí, kteří si sedli profesně i lidsky

Co by ti nemělo chybět?

* SŠ vzdělání anebo odborné vyučení zakončené maturitní zkouškou

* Pro-zákaznický přístup a příjemný projev

* Přátelská povaha a pozitivní přístup

* Uživatelská znalost MS Office

* Praxe na telefonu může být výhodou. Pokud ji nemáš, nevadí. Rádi přijmeme i absolventy po škole.

A co pro tebe máme my?

* Vyladěný adaptační program včetně vstupního školení

* 5 týdnů dovolené

* Stravenky, cafeterii a penzijní připojištění

* Týmové soutěže s odměnou výletu na naše pobočky po Evropě

* Jazykové kurzy

* Interní a externí vzdělávání

* Sportovní a charitativní akce, firemní večírky

* Zvýhodněné zaměstnanecké úvěry

* Dárkové vouchery

Úvazek na této pozici může být plný i zkrácený. Práce je vhodná i pro OZP.

Kontakt

Cofidis s.r.o.

Bucharova 1423/6
15800 Praha 5
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jitka Kaufmanová   724 152 585

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Cofidis s.r.o. (IČO -, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na spravnykrok.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.