Brusiči - manipulátoři (hpp, dpp, dpč) Frýdlant nad Ostravicí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 90 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Žižkova 1595, Frýdlant nad Ostravicí, Moravskoslezský

Společnost STEELCUT servis s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Brusiči nástrojů a kovů.

Popis pracovní pozice

C04 z:16/5/2018 a:20/9/2018
Možnost práce v HPP, popř. na DPP, DPČ. Vhodné i jako přivýdělek pro důchodce, studenty, osoby na RD, MD aj.
Vyučení není nutné, požadujeme aktivní zájmem o uvedený druh činnosti.
Kontakt uveden viz výše.

Kontakt

STEELCUT servis s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Leoš Rojíček   +420 737 245 510

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) STEELCUT servis s.r.o. (IČO 29454999), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.