System engineer Plzeň

Inzerát z úřadu práce
Plat: 35 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Podnikatelská 1186, Plzeň, Plzeňský

Společnost Lear Corporation Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři ve výzkumu a vývoji v ostatních oborech.

Popis pracovní pozice

SYSTEM ENGINEER / SYSTÉMOVÝ INŽENÝR
Náplň práce:
- navrhovat a vyvíjet komponenty a kabeláž na základě specifikací od zákazníka
- navrhovat integraci komponent a sestav komponentů do systémů v automobilu
- Převzít a technicky vést svěřené projekty
- Komunikovat a řešit s klienty technické otázky v rámci vývoje

Požadavky:
- Bc. / Ing. Technického zaměření
- Komunikativní znalost Anglického jazyka

Nabízíme: 5 týdnů dovolené

Kontakt

Lear Corporation Czech Republic s.r.o.Kontaktní osoba:
Helena Vachovcová   +420 373 035 400

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Lear Corporation Czech Republic s.r.o. (IČO 25225227), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.