Galvanizér Starý Plzenec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tymákovská 42, Starý Plzenec, Plzeňský

Společnost SERW, spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
manuální zručnost
spolehlivost a pečlivost

Nabízíme:
5 týdnů dovolené
dotované stravování
příspěvky na dovolenou a Vánoce
měsíční a čtvrtletní bonusy
roční odměny
masáže

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

SERW, spol. s r. o.Kontaktní osoba:
Magdalena Kolářová   +420 377 966 453

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SERW, spol. s r. o. (IČO 46882308), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.